Leírás
A KTM Macina Prowler Prestige 2026 a KTM e-MTB kínálatának egyik csúcsmodellje, amely az enduro és downhill pályák uralására született. A karbon váz, a FOX 38 Factory E villa és a FOX DHX2 Performance Elite rugóstag minden terepakadályt magabiztosan kezel. Az agresszív geometria és a prémium karbon alkatrészek tökéletes kombinációja biztosítja a stabilitást a legdurvább lejtőkön és ugrásoknál is.
A szívét a legújabb generációs Bosch Performance CX-R ABS motor adja, amely erőteljes, mégis kifinomult rásegítést biztosít, miközben az ABS-technológia extra biztonságot nyújt meredek lejtőkön. Az integrált Bosch PowerTube 800 akkumulátor óriási hatótávot kínál, a Bosch ConnectModule GPS pedig lehetővé teszi a nyomon követést és extra biztonsági funkciókat. A hajtáslánc a csúcskategóriás Shimano Deore XT Di2 11 sebességes váltórendszer, amely vezeték nélküli Shimano XT Di2 váltókarral működik, és villámgyors, precíz váltást nyújt.
A fékezésről a Shimano Saint M820 négydugattyús hidraulikus tárcsafékek gondoskodnak, Shimano MT800/EM810 rotorokkal, amelyek extrém fékerőt és hőállóságot biztosítanak. A bringa KTM E-Team Trail kerekekkel érkezik, elöl 29", hátul 27.5" méretben, amelyeket a tapadásra kihegyezett Schwalbe Magic Mary és Big Betty Evo abroncsok egészítenek ki. A prémium alkatrészek mind hozzájárulnak ahhoz, hogy a Macina Prowler Prestige az e-enduro bringások egyik álma legyen.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina Prowler Dimmix Carbon 170 UDH |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 53 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | FOX 38 Float Factory E |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 180 mm |
| Rugóstag | FOX DHX2 Performance Elite 2-Pos |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | FSA |
| Hajtómű fogszám | 36T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | KTM E-Trail 2 ISIS |
| Hajtókar hossz | 160 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano LG700 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-50T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | KMC e11 Sport EPT e-bike |
| Pedál | MTB-Pedal flat VP-539 |
| Hátsó váltó | Shimano Deore XT Di2 M8260 |
| Váltókar | Shimano XT Di2 SW-M8250 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano Saint M820 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano MT800 / EM810 |
| Féktárcsa méret | 203/180 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Team Trail35 rizer25 |
| Kormány szélesség | 800 mm |
| Kormány emelkedés | 25 mm |
| Kormányszár | KTM Team Trail35 |
| Kormánycsapágy | Acros AICR internal |
| Markolat | Ergon GE10 |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Fizik Terra Aidon X5 SAlloy |
| Nyeregcső | Eightpins H01 Hydraulic -6X-S |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29/27.5" |
| Első gumi | Schwalbe Magic Mary Evo |
| Első gumi fajta | SuperTrail TLE |
| Első gumi méret | 65-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Big Betty Evo |
| Hátsó gumi fajta | SuperGravity TLE |
| Hátsó gumi méret | 65-584 |
| Felni | KTM E-Team Trail |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance CX-R |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 100 Nm |
| Tejesítmény | 750 W |
| Akkumulátor | Bosch PowerTUBE |
| Kapacitás | 800 Wh |
| Töltő | Bosch Standard Charger |
| Teljesítmény | 4 A |
| Kijelző | Bosch Purion 400 Display |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2026 |
| Teherbírás | 145 kg |
| Súly | 26.2 kg |