Leírás
A KTM Macina Prowler Exonic a legújabb technológiákat és prémium alkatrészeket ötvözi, hogy a legextrémebb mountain bike-osok igényeket is kielégítse. A Bosch Performance CX Race motor 85 Nm nyomatékkal rendelkezik, amely különösen versenyzők számára lett optimalizálva, gyorsabb reakcióidőt és nagyobb teljesítményt biztosítva. A 750 Wh-s Bosch PowerTube akkumulátor hosszú hatótávolságot garantál, lehetővé téve a hosszabb túrákat anélkül, hogy aggódni kellene az energiaellátás miatt.
A kerékpár karbon váza könnyűséget és merevséget biztosít, míg a Fox 38 Float Factory villa 180 mm-es rugóútjával és a Fox DHX2 Factory hátsó rugóstag 170 mm-es mozgásával a legkeményebb lejtőkön is magabiztosan irányítható. A mullet kerékkonfiguráció - elöl 29 colos, hátul 27.5 colos kerekek - kombinálja a nagyobb első kerék stabilitását és a kisebb hátsó kerék fürgeségét, optimalizálva a kezelhetőséget technikás terepen.
A SRAM XX Eagle 12 sebességes elektronikus váltórendszer vezeték nélküli technológiával biztosít gyors és precíz váltást, míg a RockShox Reverb AXS teleszkópos nyeregcső szintén vezeték nélküli vezérléssel teszi lehetővé a nyereg magasságának gyors állítását a terepviszonyokhoz igazodva. A Magura MT7 hidraulikus tárcsafékek négydugattyús kialakításukkal kiváló fékerőt nyújtanak minden körülmény között.
A KTM Macina Prowler Exonic a legmodernebb technológiákat és prémium alkatrészeket kínálja, így ideális választás a legigényesebb hegyi kerékpárosok számára, akik kompromisszumok nélküli teljesítményt és megbízhatóságot keresnek.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Macina Prowler Dimmix Perf. Carbon SLL-LTE 170 mm UDH |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 53 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | FOX 38 Float Factory |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 180 mm |
| Rugóstag | FOX DHX2 Factory |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | SRAM Eagle Transmission |
| Hajtómű fogszám | 36T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar | FSA CK-702/IS Carbon |
| Hajtókar hossz | 160 mm |
| Fogaskoszorú | SRAM XX Eagle T-Type XS-1297 |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-52T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | SRAM XX Eagle T-Type |
| Pedál | VP-539 |
| Hátsó váltó | SRAM XX Eagle T-Type |
| Váltókar | SRAM POD Ultimate AXS Controller |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Magura MT7 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Magura MDR-P CL |
| Féktárcsa méret | 203/180 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Prime Trail35 Carbon rizer20 |
| Kormány szélesség | 800 mm |
| Kormány emelkedés | 20 mm |
| Kormányszár | KTM TEAM II Trail35 |
| Kormánycsapágy | Acros AICR internal |
| Markolat | Ergon GA20 |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle San Marco GND Open Fit Supercomfort Manganese Rails |
| Nyeregcső | RockShox Reverb AXS |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29/27.5" |
| Első gumi | Schwalbe Eddy Current Front Evo SuperTrail TLE |
| Első gumi méret | 65-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Eddy Current Rear Evo SuperGravity TLE |
| Hátsó gumi méret | 70-584 |
| Felni | DT Swiss HXC 1501 SPLINE 29/27 |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance CX Race Gen.4 |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 85 Nm |
| Akkumulátor | Bosch PowerTUBE |
| Kapacitás | 750 Wh |
| Töltő | Bosch Standard Charger |
| Teljesítmény | 4 A |
| Kijelző | Bosch LED remote SMART SYSTEM / Bosch KIOX 300 TFT Display SMART SYSTEM |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 126 kg |
| Súly | 24.9 kg |