Leírás
A KTM Life Tour 2023 egy kiváló trekking kerékpár, amely ideális választás a mindennapi közlekedésre és a hosszú távú túrákra. A könnyű alumínium váza stabilitást és kényelmet nyújt, miközben a Suntour NCX-E Air teleszkópos villa 63 mm-es rugóútja segíti a terep egyenetlenségeinek elsimítását. A kerékpár ergonomikus kialakítású markolatai csökkentik a csuklók terhelését, így a hosszabb túrákon is kényelmet biztosítanak.
A Shimano Alfine agyváltóval gyors és precíz váltást kínál, amely könnyedén alkalmazkodik bármilyen terepviszonyokhoz. A Shimano hidraulikus tárcsafékek erőteljes fékerőt biztosítanak minden időjárási körülmény között, míg a Schwalbe Marathon Racer abroncsok kiváló tapadást és tartósságot nyújtanak, akár aszfalton, akár könnyebb terepen.
A Life Tour modell teljes városi felszereléssel érkezik, beleértve a sárvédőket, csomagtartót, világítást és kitámasztót, így nemcsak túrákhoz, hanem mindennapi ingázáshoz is ideális választás. A kerékpár robusztus felépítése és prémium minőségű alkatrészei garantálják a hosszú távú használhatóságot és megbízhatóságot.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 ONROAD BELT TB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 51 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour NCX-E Air LO |
| Villa típus | Levegős |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Gates Carbon Drive S150 |
| Hajtómű fogszám | 46T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Fogaskoszorú | Gates Carbon Drive CT1122XSE |
| Fogaskoszorú fogszám | 22T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | Gates drive-belt 118T CDN |
| Pedál | KTM Comp Onroad SB |
| Váltókar | Shimano Alfine |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano Deore T6000/M6000 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT54 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Line rizer15 |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormány emelkedés | 15 mm |
| Kormányszár | KTM Line |
| Kormányszár dőlésszög | 17° |
| Kormánycsapágy | KTM Team Trekking |
| Markolat | KTM Comp Ergo Multi |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Essenza Moderate |
| Nyeregcső | KTM Line Tour |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe Marathon Racer |
| Első gumi fajta | Perf. RaceGuard |
| Első gumi méret | 40-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Marathon Racer |
| Hátsó gumi fajta | Perf. RaceGuard |
| Hátsó gumi méret | 40-622 |
| Felni | KTM Casual |
| Első agy | Shimano DH-S501 |
| Első agy méret | 100 mm |
| Első agy típus | CenterLock |
| Hátsó agy | Shimano SG-S700 |
| Hátsó agy méret | 135 mm |
| Hátsó agy típus | CenterLock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | B&M Lumotec MYC LED 50Lux |
| Hátsó lámpa | AXA Juno Steady |
| Csomagtartó | RACKTIME Light KTM |
| Sárvédő | SKS PET A 46 R |
| Kitámasztó | KTM 28 adjustable |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Női |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 134 kg |
| Súly | 15.4 kg |