Leírás
A STEVENS Esprit 2024-es modellje a prémium kategóriás trekking kerékpárok közé tartozik, amelyet a hosszú távú túrák és a mindennapi használat igényeihez terveztek. A 6061 TB alumíniumból készült váz könnyű, mégis robusztus szerkezetet biztosít. Az integrált kábelvezetés letisztult megjelenést kölcsönöznek a kerékpárnak, miközben növelik a tartósságot és a megbízhatóságot.
A kerékpár váltórendszere a Shimano CUES U6000 2x11 sebességes rendszerből áll, amely precíz és gyors váltást tesz lehetővé. A 46-32 fogszámú hajtómű és a 11-45 fogszámú kazetta széles áttételtartományt biztosít, így a kerékpáros mindig megtalálhatja a megfelelő fokozatot a különböző terepviszonyokhoz. A Shimano BR-MT410 hidraulikus tárcsafékek megbízható fékerőt garantálnak minden időjárási körülmény között.
A 63 mm-es rugóúttal rendelkező SR Suntour NCX-D Air LO villa és a 47 mm széles Continental Contact Urban gumiköpenyek kiváló kényelmet és stabilitást nyújtanak változatos terepen. A kerékpár teljes felszereltséggel rendelkezik, beleértve a sárvédőket, csomagtartót, világítást és kitámasztót, így ideális választás mindennapi városi közlekedéshez és hosszabb túrákhoz egyaránt.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 46 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour NCX-D Air LO |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano CUES U6000 |
| Hajtómű fogszám | 46-32T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-LG400 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-45T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-LG500 |
| Pedál | ATB Alu Pro Reflex |
| Első váltó | Shimano CUES U6000 |
| Hátsó váltó | Shimano CUES U6000 Shadow |
| Váltókar | Shimano CUES U6000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano BR-MT410 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano SM-RT54 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| Fékkar | Shimano BL-MT402-3A |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen Scorpo |
| Kormány szélesség | 630 mm |
| Kormány emelkedés | 20 mm |
| Kormányszár | Oxygen Scorpo |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 90 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 17° |
| Kormánycsapágy | STEVENS AH Taper |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Explora Female |
| Nyeregcső | Oxygen Scorpo |
| Nyeregcső anyag | Alumínium |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 320 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental Contact Urban |
| Első gumi méret | 47-622 |
| Hátsó gumi | Continental Contact Urban |
| Hátsó gumi méret | 47-622 |
| Felni | Oxygen RM-26 Disc |
| Első agy | Shutter Precision PL-8 |
| Első agy méret | 100 x 9 mm |
| Hátsó agy | Formula CL-26 |
| Hátsó agy méret | 135 x 9 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | B+M Briq-S T Senso+ |
| Hátsó lámpa | B+M Shine Evo |
| Csomagtartó | Racktime Shine Evo RTA |
| Sárvédő | SKS |
| Kitámasztó | Pletscher Comp |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Női |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 15.2 kg |