Leírás
A KTM Life Conquest 2024 egy kiváló trekking kerékpár, amely nagyszerű választás a mindennapi közlekedésre és a hosszabb túrákra is. A könnyű alumínium váza stabil és tartós, miközben a Suntour NCX-D Air LO teleszkópos villája a 63 mm-es rugóúttal kiválóan csillapítja a terep egyenetlenségeit, így kényelmesebbé téve az utazást. Az ergonomikus kialakítású markolatok és a kényelmes nyereg biztosítják, hogy a hosszabb utak során se fáradjon el a kerékpáros.
A Shimano CUES 2x10 sebességes váltórendszer precíz váltást és széles sebességtartományt biztosít, így a kerékpár könnyedén alkalmazkodik a különböző terepviszonyokhoz. A Schwalbe Marathon Racer gumiabroncsok kiváló tapadást nyújtanak az aszfalton és a könnyebb terepen egyaránt, míg a Shimano MT201/MT200 tárcsafékek biztosítják a biztonságos megállást bármilyen körülmények között.
A Life Conquest kerékpár teljes felszereltséggel érkezik, beleértve a sárvédőket, csomagtartót és világítást, így ideális választás a mindennapi közlekedéshez vagy a kalandos túrákhoz. A kerékpár robusztus felépítése és a megbízható alkatrészei biztosítják a hosszú távú használhatóságot és kényelmet.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 ONROAD DISC TB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 46 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour NCX-D Air LO |
| Villa típus | Levegős |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano CUES U6000 |
| Hajtómű fogszám | 46-30T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano LG400 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-39T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 10 sebességes |
| Lánc | Shimano LG500 |
| Pedál | KTM Comp Onroad SB |
| Első váltó | Shimano CUES U6010 TS |
| Hátsó váltó | Shimano CUES U6020-SGS shadow |
| Váltókar | Shimano CUES U6000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano MT201/MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano RT30 |
| Féktárcsa méret | 160/160 mm |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Line rizer20 |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormány emelkedés | 20 mm |
| Kormányszár | KTM Line |
| Kormányszár dőlésszög | 17° |
| Kormánycsapágy | Ritchey OE Zero Logic |
| Markolat | KTM Comp Ergo Multi |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Essenza Moderate |
| Nyeregcső | KTM Line Tour |
| Nyeregcső anyag | Alumínium |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | SCHWALBE Marathon Racer Perf. |
| Első gumi fajta | RaceGuard |
| Első gumi méret | 40-622 |
| Hátsó gumi | SCHWALBE Marathon Racer Perf. |
| Hátsó gumi fajta | RaceGuard |
| Hátsó gumi méret | 40-622 |
| Felni | KTM Casual |
| Első agy | Shimano DH-3D37 |
| Első agy méret | 100 mm |
| Első agy típus | Center lock |
| Hátsó agy | Shimano CUES QC400 |
| Hátsó agy méret | 135 mm |
| Hátsó agy típus | Center lock |
| Küllőszám | 32 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | B&M Lumotec IQ Avy N plus 40Lux |
| Hátsó lámpa | AXA Juno Steady |
| Csomagtartó | Racktime LIGHT KTM (snapit 2.0) |
| Sárvédő | SKS PET A 46 R 28 |
| Kitámasztó | KTM 28 |
| Láncvédő | SKS Chainblade |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Női |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 117 kg |
| Súly | 15.7 kg |