Leírás
Modern XC felni: ideális szélesség a mai, technikás cross-country pályákhoz szükséges széles gumik használatához. Az XR 391 hegesztett kialakítása, valamint a szemcseszórt és eloxált felületkezelése tökéletesen illeszkedik a prémium kategóriás XC kerékpárok szintjéhez. A felhasználásra optimalizált profil, az egyedi ötvözet és a PHR küllőanya-kialakítás együtt olyan kombinációt hoz létre, amely ritka: széles, erős és mégis könnyű.
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Peremtípus | Horgos |
| Illesztés | Hegesztett |
| Belső szélesség | 25 mm |
| Külső szélesség | 29 mm |
| Felni magasság | 18 mm |
| Küllőhossz átmérő | 559 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 110 kg |
| Súly | 415 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!