Leírás
Egy igazán strapabíró felnit keresel gravel, cyclocross vagy kaland bringádhoz? Akkor mindenképp érdemes megnézned az új RR 521 modellt. A 32 mm magas és 20 mm széles, modern országúti felni néhány évvel ezelőtt még akár cross-country kategóriába is sorolható lett volna. Ma már egyszerűen kiváló választás, ha szeretnéd kitágítani a bringázási lehetőségeidet – akár koskormányos kerékpárral is.
Paraméterek
| Felhasználás | Országúti |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Peremtípus | Horgos |
| Illesztés | Hegesztett |
| Belső szélesség | 20 mm |
| Külső szélesség | 24 mm |
| Felni magasság | 32 mm |
| Küllőhossz átmérő | 581 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 520 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!