Leírás
Az ideális felni plus méretű gumikhoz azoknak a bringásoknak, akik több időt szeretnének a nyeregben tölteni, és kevesebbet a műhelyben. A 35 mm-es belső szélességű H 612 minden modern plus gumiméretet támogat, mindezt felesleges súlynövekedés nélkül, így több energiád marad a következő emelkedőre.
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Peremtípus | Horgos |
| Illesztés | Illesztett |
| Belső szélesség | 35 mm |
| Külső szélesség | 40 mm |
| Felni magasság | 20 mm |
| Küllőhossz átmérő | 564 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 150 kg |
| Súly | 635 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!