Leírás
Aki egy megbízható és rendkívül merev kerékszettet szeretne építeni, az a megfelelő helyen kezdi az RR 511-gyel. A korszerű ötvözetnek és felületkezelésnek köszönhetően ez a 32 mm magas, fél-aero profilú felni rendkívül strapabíró, mégis meglepően könnyű. Akik gravel vagy cyclocross használatra is tervezik, könnyedén szerelhetnek rá tubeless gumikat.
Paraméterek
| Felhasználás | Országúti |
| Féktípus | Felnifék |
| Peremtípus | Horgos |
| Illesztés | Hegesztett |
| Belső szélesség | 18 mm |
| Külső szélesség | 21.5 mm |
| Felni magasság | 32 mm |
| Küllőhossz átmérő | 581 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 530 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!