Leírás
Letérnél a megszokott utakról, és ehhez keresel egy megbízható felni párt? Ebben az esetben az RR 481 tökéletes választás lehet számodra. A 22 mm-es belső szélességgel és akár 130 kg rendszerterhelésig engedélyezett kivitelével ez a rendkívül strapabíró felni a kemény terepes használatra készült. Legyen szó cyclocross bringáról, gravel versenygépről vagy egy többnapos bikepacking túráról, az RR 481 nem hagy cserben.
Paraméterek
| Felhasználás | Országúti |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Peremtípus | Horgos |
| Illesztés | Hegesztett |
| Belső szélesség | 22 mm |
| Külső szélesség | 26 mm |
| Felni magasság | 25 mm |
| Küllőhossz átmérő | 594 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 485 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!