Leírás
Egy csúcstechnológiás, kiváló minőségű alumínium felni, amely tökéletes fejlesztést jelent bármely országúti kerékpárhoz – erről szól az új RR 421. A hegesztett felni támogatja a szélesebb gumik használatát, miközben továbbra is rendkívül könnyű kerékszett építését teszi lehetővé.
Paraméterek
| Felhasználás | Országúti |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Peremtípus | Horgos |
| Illesztés | Hegesztett |
| Belső szélesség | 20 mm |
| Külső szélesség | 24 mm |
| Felni magasság | 21 mm |
| Küllőhossz átmérő | 601 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 120 kg |
| Súly | 430 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!