Leírás
A világ leggyorsabb versenyzői által, a legmagasabb szinten is bizonyított enduró felnik technológiájára épülve az M 462 ezt a tudást egy kissé könnyített kivitelben kínálja All Mountain felhasználásra. A szegecselt felniillesztésnek köszönhetően mindezt kedvező áron teszi elérhetővé.
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Peremtípus | Horgos |
| Illesztés | Illesztett |
| Belső szélesség | 25 mm |
| Külső szélesség | 30 mm |
| Felni magasság | 19.5 mm |
| Küllőhossz átmérő | 565 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 120 kg |
| Súly | 480 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!