Leírás
A GR 531 terepes kalandokra készült. A 24 mm belső szélességű alumínium gravel felni két különböző méretben érhető el, és akár 53 mm széles, mintás gumikhoz lett tervezve. Csavarodásálló és strapabíró kialakításának köszönhetően a hegesztett felni széles felhasználási lehetőségeket kínál gravel bringázáshoz.
Paraméterek
| Felhasználás | Gravel |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Peremtípus | Horgos |
| Illesztés | Hegesztett |
| Belső szélesség | 24 mm |
| Külső szélesség | 28 mm |
| Felni magasság | 25 mm |
| Küllőhossz átmérő | 556 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 500 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!