Leírás
Üss sziklákat, gyökereket, és ne kíméld a pályát. Az FR 571 minden tulajdonsággal rendelkezik ahhoz, hogy legyőzd a fekete kígyót és átrepüld a sivatagi canyonokat. Támadd a pályát 29" vagy 27.5" összeállításban – a választás a tiéd: teljesen agresszív beállítás, vagy elöl visszafogottabb, hátul keményebb karakter. Nem kell finomkodni, a mellékelt lapos hatszögű sárgaréz küllőanyák elég strapabírók a durva használathoz. Válaszd a merész ezüst színt, vagy maradj a visszafogott feketénél. Szerezd meg az FR 571-et, és engedd szabadjára a stílusod.
Felni profil
A felni profil módosítása és az anyag megerősítése bizonyos pontokon növeli az ütésállóságot és a defektekkel szembeni ellenállást.
Méretválaszték
Használható teljes 29"-os, teljes 27.5"-os vagy mullet (vegyes méretű) összeállításban. Az FR 571 mindkét méretben elérhető, 32 küllőfurattal.
Küllőanyák
Az FR 571 sárgaréz küllőanyákkal érkezik, amelyek kellően ellenállóak a kemény igénybevételhez.
Testreszabhatóság
Az FR 571 fekete vagy különleges ezüst színben érhető el.
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Peremtípus | Horgos |
| Illesztés | Hegesztett |
| Belső szélesség | 30 mm |
| Külső szélesség | 36 mm |
| Felni magasság | 23 mm |
| Küllőhossz átmérő | 599 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 140 kg |
| Súly | 695 g |