Leírás
Széles profilú felnik a legigényesebb enduró bringások számára, kedvező ár-érték aránnyal és kiváló teljesítménnyel. Az EWS-győztes hegesztett felnik „testvéreként” az E 532 ugyanazokat az anyagokat és technológiát kínálja, amelyeket a világ leggyorsabb versenyzői használnak, mindezt egy megfizethető felni formájában a mindennapi, intenzív használathoz.
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Peremtípus | Horgos |
| Illesztés | Illesztett |
| Belső szélesség | 30 mm |
| Külső szélesség | 35 mm |
| Felni magasság | 20 mm |
| Küllőhossz átmérő | 564 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 580 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!