Leírás
Engedd, hogy az izmaid dolgozzanak az emelkedőkön, majd válts támadó módba a lejtőkön. Pontosan erre készültek a DT Swiss Enduro felnik. Minden egyes felni precíz mérnöki munka eredménye, és a rendkívül ellenálló ötvözetnek köszönhetően az E 512 a legkeményebb terepekkel is könnyedén megbirkózik.
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Féktípus | Tárcsafék |
| Peremtípus | Horgos |
| Illesztés | Illesztett |
| Belső szélesség | 25 mm |
| Külső szélesség | 30 mm |
| Felni magasság | 21 mm |
| Küllőhossz átmérő | 591 mm |
| Szelep lyuk | Presta |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 560 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!