Leírás
Az XLC HS-I05 A-Head kormánycsapágy kiváló minőségű integrált csapágy, amelyet kifejezetten azoknak a kerékpárosoknak terveztek, akik tartós és megbízható megoldást keresnek. Ez a kormánycsapágy kompatibilis az 1 1/8"-1 1/2" kúpos villanyakakkal, ami széles körű alkalmazhatóságot biztosít különböző kerékpártípusokhoz, beleértve az országúti, trekking, MTB és városi kerékpárokat is.
Ez a kormánycsapágy kiváló választás mind a hobbi kerékpárosok, mind a versenyzők számára, akik megbízható és tartós teljesítményt igényelnek. Az XLC HS-I05 biztosítja a sima és pontos kormányzást, míg a tömített csapágyak megvédik a rendszert a portól és nedvességtől, növelve ezzel az élettartamot és csökkentve a karbantartási igényt.
Paraméterek
| Típus | A-Head |
| Villanyak átmérő | 1.1/8-1.1/2" |
| Kónusz | 30.0/39.8 |
| Belső átmérő | 41.8-52.0 mm |
| Beépítési magasság | 8.8/0.7/9.5 mm |
| S.H.I.S. | Integrált |
| S.H.I.S. felső | IS41.8/28.6 |
| S.H.I.S. alsó | IS52/39.8 |
| Csapágy | Cartridge |
| Anyag | Alumínium |
| Súly | 75 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!