Leírás
Az XLC HS-I02 félintegrált kormánycsapágy kifejezetten azoknak a kerékpárosoknak készült, akik megbízható és tartós kormánycsapágyat keresnek kerékpárjukhoz. Az 1 1/8 colos (28,6 mm) A-Head rendszerű csapágy biztosítja a kompatibilitást a legtöbb modern kerékpárral. Az alumínium könnyű és erős, míg az ipari csapágyazás sima és problémamentes működést garantál. A tömített csapágyak védenek a szennyeződésektől és a nedvességtől, hosszabb élettartamot biztosítva.
Ez a kormánycsapágy ideális választás mind a versenyzők, mind a hobbi kerékpárosok számára, akik nagyra értékelik a megbízhatóságot és a tartósságot. Az XLC HS-I02 modell kompatibilis a klasszikus ZS44/28.6 ZS44/30 rendszerrel, amely széles körű alkalmazhatóságot biztosít. A csapágyak tömített kialakítása védi a rendszert a portól és nedvességtől, így kevesebb karbantartást igényel
Paraméterek
| Típus | A-Head |
| Villanyak átmérő | 1.1/8" |
| Kónusz | 30.0 mm |
| Belső átmérő | 44.0 mm |
| Beépítési magasság | 7.3/2.0/9.3 mm |
| S.H.I.S. | Félintegrált |
| S.H.I.S. felső | ZS44/28.6 |
| S.H.I.S. alsó | ZS44/30 |
| Csapágy | Cartridge |
| Anyag | Alumínium |
| Súly | 80 g |