Leírás
Az XLC HS-I01 integrált kormánycsapágy kifejezetten azok számára készült, akik megbízható és tartós kormánycsapágyat keresnek kerékpárjukhoz. Ez a modell 1 1/8 colos (28,6 mm) A-Head rendszerű, amely biztosítja a kompatibilitást a legtöbb modern kerékpárral. Az alumínium könnyű, ugyanakkor erős és tartós, míg a tömített ipari csapágyazás sima és problémamentes működést garantál.
Ez a kormánycsapágy ideális választás mind a versenyzők, mind a hobbi kerékpárosok számára, akik nagyra értékelik a megbízhatóságot és a tartósságot. Az XLC HS-I01 modell kompatibilis a klasszikus IS41/28.6 IS41/30 rendszerrel, amely széles körű alkalmazhatóságot biztosít a kerékpárosok számára. A csapágyak tömített kialakítása védi a rendszert a portól és nedvességtől, így hosszabb élettartamot és kevesebb karbantartást igényel
Paraméterek
| Típus | A-Head |
| Villanyak átmérő | 1.1/8" |
| Kónusz | 30.0 mm |
| Belső átmérő | 41.0 mm |
| Beépítési magasság | 11.05/0.65/11.7 mm |
| S.H.I.S. | Integrált |
| S.H.I.S. felső | IS41/28.6 |
| S.H.I.S. alsó | IS41/30 |
| Csapágy | Cartridge |
| Anyag | Alumínium |
| Súly | 50 g |