Leírás
Használt kerékpár! A kerékpár leszervizelt állapotban kerül átadásra. A kerékpár bizományos, üzletünk csak közvetítői szerepet tölt be az eladáshoz.
Kerékpárfejlesztőként a célunk egyszerű: szeretnénk jobbá tenni a kerékpározás élményét.
Az odáig vezető út viszont ennél jóval összetettebb.
A Trek IsoSpeed csillapító rendszere például – amelyet eredetileg az első generációs Domane modellhez fejlesztettek – egy átfogó, 18 hónapos kutatás eredménye volt, amely azt vizsgálta, hogyan viselkedik egy versenykerékpár rossz minőségű utakon.
Bevezetése óta az IsoSpeed forradalmasította a versenykomfort technológiáját, új szintre emelve a rugalmasságot és az irányításba vetett bizalmat a Trek országúti, cyclocross és hegyikerékpár kínálatában.
A Trek azonban soha nem áll meg a fejlesztésben. Az új Domane SLR-rel az volt a célunk, hogy testre szabható rugalmasságot, valamint még nagyobb hatékonyságot és kényelmet biztosítsunk az első traktusban is.
A fejlesztés során közvetlenül a forráshoz fordultunk: az állítható hátsó IsoSpeed és az első IsoSpeed rendszert az Arenberg-erdőben kutattuk és terveztük meg Fabian Cancellarával és a Trek-Segafredo csapattal, majd egy 100 méteres útszakaszt pontosan lemásoltunk a Waterloo Performance Factory-ben, hogy még alaposabb tesztelésnek vessük alá.
Több száz ember munkája kellett ahhoz, hogy az új Domane valósággá váljon – mérnökök, termékfejlesztők és a waterlooi gyár karbon szakemberei egyaránt hozzátették a magukét. Nélkülük ez a kerékpár nem lenne az, ami ma.
A végén tudtuk, hogy valami igazán különlegeset alkottunk.
Reméljük, te is élvezni fogod ezt a varázst.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | TREK Domane |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 54 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | TREK Domane |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Karbon |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Ultegra FC-6800 |
| Hajtómű fogszám | 50-34T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Hajtókar hossz | 172.5 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-R7000 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-30T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-HG601 |
| Középcsapágy | Shimano SMBB71 Pressfit |
| Első váltó | Shimano Ultegra FD-6870 |
| Hátsó váltó | Shimano Ultegra RD-6870 |
| Váltókar | Shimano Ultegra ST-6870 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano Ultegra |
| Féktípus | Patkófék |
| Fékkar | Shimano Ultegra ST-6870 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Bontrager Isocore Pro VR-CF |
| Kormány anyag | Karbon |
| Kormány szélesség | 420 mm |
| Kormányszár | Deda Zero 2 AL |
| Kormányszár hossz | 100 mm |
| Markolat | BBB FlexRibbon |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Prologo |
| Nyeregcső anyag | Karbon |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental Grand Prix 5000 |
| Első gumi méret | 25-622 |
| Hátsó gumi | Continental Grand Prix 5000 |
| Hátsó gumi méret | 25-622 |
| Felni | Fulcrum Racing Quattro Carbon |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2017 |
| Súly | 7.5 kg |