Leírás
Használt kerékpár! A kerékpár leszervizelt állapotban kerül átadásra. A kerékpár bizományos, üzletünk csak közvetítői szerepet tölt be az eladáshoz.
A tiszta erő és a sebesség tökéletes kombinációja.
Ez a váz úgy lett megalkotva, hogy a lehető leggyorsabb legyen, és méltó folytatása az eredeti Colnago Concept projektnek – annak az első karbonváznak, amelyet Ernesto Colnago Enzo Ferrarival együttműködve fejlesztett ki 1986-ban.
Ez a tiszta erő és a sebesség találkozása.
Minden apró részletet alaposan megterveztek annak érdekében, hogy az aerodinamikai teljesítmény új szintre lépjen.
A kiváló menettulajdonságok és a kiemelkedő hatékonyság igazi fegyverré teszik ezt a kerékpárt a versenytársaid elleni küzdelemben.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | COLNAGO Concept |
| Anyag | Karbon |
| Vázméret | 54 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | COLNAGO Concept |
| Villa típus | Merev villa |
| Felfüggesztés anyag | Karbon |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shiamno Dura-Ace FC-R9100 |
| Hajtómű fogszám | 50-34T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Hajtókar hossz | 172.5 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-R7000 |
| Fogaskoszorú fogszám | 12-25T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-HG701 |
| Első váltó | Shimano Dura-Ace Di2 FD-R9150 |
| Hátsó váltó | Shimano Dura-Ace Di2 RD-R9150 |
| Váltókar | Shimano Dura-Ace Di2 ST-R9150 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano Dura-Ace |
| Féktípus | Patkófék |
| Fékkar | Shimano Dura-Ace Di2 ST-R9150 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Deda Superzero |
| Kormány anyag | Karbon |
| Kormány szélesség | 400 mm |
| Kormányszár | Deda Superzero |
| Kormányszár hossz | 120 mm |
| Markolat | BBB FlexRibbon |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle San Marco |
| Nyeregcső | COLNAGO Concept |
| Nyeregcső anyag | Karbon |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Tufo Hi-Composite |
| Hátsó gumi | Tufo Hi-Composite |
| Felni | Fulcrum Carbon |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2017 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!