Leírás
A 2024-es STEVENS Sentiero erős, mégis könnyű alumínium vázzal készül, amely sportos és stabil geometriát kínál. A 100 mm-es rugóúttal rendelkező Fox 32 Float Rhythm levegős villa Remote Lockout technológiával rendelkezik, így könnyedén alkalmazkodik a terepviszonyokhoz. Ez a felépítés ideális a lendületes mászásokhoz és a gyors ereszkedésekhez egyaránt.
A hajtásról a Shimano 1x12 sebességes rendszer gondoskodik, amely széles áttételtartományt és precíz váltást biztosít. A Shimano hidraulikus tárcsafékek nagy fékerőt és kiváló adagolhatóságot nyújtanak, így biztonságban érezheted magad meredek lejtőkön is. A megbízható alkatrészek hosszú távon is stabil teljesítményt garantálnak.
A kerékpár Schwalbe Rocket Ron Performance külsőkkel és könnyű, tartós kerékszettel érkezik, amelyek jó tapadást és gördülékeny haladást biztosítanak. A Sentiero egy olyan MTB, amely ötvözi a gyorsaságot, a kényelmet és a megbízhatóságot, így tökéletes társ a változatos terep kihívásaihoz.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium 6061 TB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 46 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Fox 32 Float Rhythm |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 100 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano FC-MT510 |
| Hajtómű fogszám | 32T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar hossz | 175 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano Deore |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-51T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-M6100 |
| Hátsó váltó | Shimano SLX Shadow+ |
| Váltókar | Shimano Deore |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano BR-MT410 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano SM-RT54 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| Fékkar | Shimano BL-M4100 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen Scorpo MTB |
| Kormány szélesség | 740 mm |
| Kormány emelkedés | 15 mm |
| Kormányszár | Oxygen Scorpo MTB |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 70 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 5° |
| Kormánycsapágy | STEVENS MTB Taper |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Oxygen Havoc |
| Nyeregcső | Oxygen Scorpo MTB |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 380 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 29" |
| Első gumi | Schwalbe Rocket Ron Performance |
| Első gumi fajta | ADDIX |
| Első gumi méret | 57-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Rocket Ron Performance |
| Hátsó gumi fajta | ADDIX |
| Hátsó gumi méret | 57-622 |
| Felni | Oxygen RM-26 |
| Első agy | Strummer CLTP |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Hátsó agy | Strummer CLTP-1 |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 115 kg |
| Súly | 12.2 kg |