Leírás
A 2024-es STEVENS E-Universe 9.8.1 Plus FEQ egy kiváló minőségű elektromos trekking kerékpár, amelyet az igényes felhasználók számára terveztek. Az alumínium 6061 DB váz és az SR Suntour Mobie34-Air villa biztosítják a stabilitást és a kényelmet, még nehéz terepen is. Az 100 mm-es rugóúttal rendelkező villa és a 54 mm széles Continental eRuban Plus gumiabroncsok tovább növelik a kerékpár terepjáró képességeit.
A kerékpár szíve a Bosch G4 Performance Line CX motor, amely 250 W teljesítménnyel és 85 Nm maximális nyomatékkal rendelkezik. Az 800 Wh kapacitású Bosch PowerPack akkumulátor hosszú hatótávolságot biztosít, míg a Bosch Kiox 500 kijelző segítségével könnyedén nyomon követhetők a teljesítményadatok és a navigációs funkciók.
A Shimano Deore XT Shadow+ hátsó váltó és a Shimano CS-LG700 kazetta biztosítják a sima és megbízható váltást. A kerékpár Shimano CUES U8000 hidraulikus tárcsafékekkel van felszerelve, amelyek négydugattyúval rendelkeznek az első keréken és kétdugattyús változattal a hátsó keréken, biztosítva a kiváló fékerőt minden körülmények között.
A kerékpár további kényelmi funkciói közé tartozik az Oxygen Oxygen Versa II állítható kormányszár, a Selle Royal ON Male nyereg, valamint az állítható Oxygen E-Scorpo DPR-S-E nyeregcső, amely akár 100 mm-es süllyesztéssel is rendelkezik. A Racktime Supernova RTA csomagtartó és a Curana Apollo sárvédők biztosítják a mindennapi praktikumot.
Ez az elektromos kerékpár kiváló választás mindazok számára, akik egy erőteljes, megbízható és sokoldalú megoldást keresnek mindennapi ingázáshoz és hosszabb túrákhoz egyaránt.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | 6061 DB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 52 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour Mobie34-Air |
| Villa típus | Levegős |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 100 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Oxygen E-Scorpo |
| Hajtómű fogszám | 38T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-LG700-11 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-50T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-LG500 |
| Pedál | ATB Alu Pro Reflex |
| Hátsó váltó | Shimano Deore XT Shadow+ |
| Váltókar | Shimano CUES U8000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano CUES U8000 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano SM-RT54 |
| Féktárcsa méret | 180/180 mm |
| Fékkar | Shimano CUES U8000 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen E-Scorpo |
| Kormány szélesség | 700 mm |
| Kormány emelkedés | 25 mm |
| Kormányszár | Oxygen Versa II |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 90 mm |
| Kormánycsapágy | Acros Blocklock Taper |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal ON Male |
| Nyeregcső | Oxygen E-Scorpo DPR-S-E |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental eRuban Plus |
| Első gumi fajta | Pure-Grip |
| Első gumi méret | 54-622 |
| Hátsó gumi | Continental eRuban Plus |
| Hátsó gumi fajta | Pure-Grip |
| Hátsó gumi méret | 54-622 |
| Felni | Oxygen RM-T25 Disc |
| Első agy | Strummer G15-3 |
| Első agy méret | 100 x 15 mm |
| Hátsó agy | Strummer M42-3 |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | Supernova M99 Mini Pro-25 |
| Hátsó lámpa | Supernova M99 TL 3 MAX |
| Csomagtartó | Racktime Supernova RTA |
| Sárvédő | Curana Apollo |
| Kitámasztó | STEVENS Edge |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch G4 Performance Line CX |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 85 Nm |
| Tejesítmény | 250 W |
| Akkumulátor | Bosch PowerPack 800 |
| Kapacitás | 800 Wh |
| Töltő | Bosch 4A |
| Teljesítmény | 4 A |
| Kijelző | Bosch Kiox 500 |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 180 kg |
| Súly | 28.2 kg |