Leírás
A STEVENS E-Universe 7.6.1 Plus FEQ 2023-as modellje ideális választás azok számára, akik egy sokoldalú, erőteljes és kényelmes elektromos trekking kerékpárt keresnek. A Bosch Performance CX motor 85 Nm nyomatékot kínál, amely elegendő támogatást nyújt a meredek emelkedőkön és hosszabb túrákon egyaránt. Az integrált 625 Wh-s Bosch PowerTube akkumulátor hosszú hatótávolságot biztosít, miközben esztétikusan illeszkedik a vázba.
A kerékpár váza 6061 DB alumíniumból készült, amely akár 180 kg összsúlyt is elbír, így alkalmas nehezebb kerékpárosok vagy extra felszerelés szállítására is. A 100 mm-es rugóúttal rendelkező SR Suntour Mobie34-Air villa és a 54 mm széles Continental eRuban Plus gumik kiváló kényelmet és stabilitást biztosítanak változatos terepen. A Shimano Deore 1x12 sebességes váltórendszer precíz és gyors váltást tesz lehetővé, míg a Tektro HD-M535 hidraulikus tárcsafékek megbízható fékerőt garantálnak minden körülmények között.
A kerékpár teljes felszereltséggel rendelkezik, beleértve a sárvédőket, csomagtartót, világítást és kitámasztót, így ideális választás mindennapi városi közlekedéshez és hosszabb túrákhoz egyaránt. A Bosch Kiox 300 kijelző és a "The smart system" integráció lehetővé teszi a motor teljesítményének testreszabását és a kerékpár beállításainak finomhangolását.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium 6061 DB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 52 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour Mobie34-Air |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 100 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Oxygen E-Scorpo |
| Hajtómű fogszám | 38T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano Deore M6100 |
| Fogaskoszorú fogszám | 10-51T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 12 sebességes |
| Lánc | Shimano M6100 |
| Pedál | MTB Alu Flatpedal Reflex |
| Hátsó váltó | Shimano Deore M6100 Shadow+ |
| Váltókar | Shimano Deore M6100 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Tektro HD-M535 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Tektro TR180-45A |
| Féktárcsa méret | 180/180 mm |
| Fékkar | Tektro HD-M535 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen E-Scorpo |
| Kormány anyag | Alumínium |
| Kormány szélesség | 700 mm |
| Kormány emelkedés | 25 mm |
| Kormányszár | Oxygen Versa II |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 90 mm |
| Kormánycsapágy | Acros Blocklock Taper |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal ON Male |
| Nyeregcső | Oxygen E-Scorpo DPR-S-E |
| Nyeregcső átmérő | 30.9 mm |
| Nyeregcső hossz | 410 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental eRuban Plus |
| Első gumi fajta | Pure-Grip |
| Első gumi méret | 54-622 |
| Hátsó gumi | Continental eRuban Plus |
| Hátsó gumi fajta | Pure-Grip |
| Hátsó gumi méret | 54-622 |
| Felni | Oxygen RM-T25 |
| Első agy | Shimano MT410-B |
| Első agy méret | 110 x 15 mm |
| Hátsó agy | Shimano MT410-B |
| Hátsó agy méret | 148 x 12 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | B+M IQ-XS |
| Hátsó lámpa | B+M Shine Evo |
| Csomagtartó | Racktime Shine Evo RTA |
| Sárvédő | Curana Apollo |
| Kitámasztó | STEVENS Edge |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| Motor | Bosch Performance CX |
| Sebesség | 25 km/h |
| Nyomaték | 85 Nm |
| Tejesítmény | 250 W |
| Akkumulátor | Bosch PowerTube |
| Kapacitás | 625 Wh |
| Töltő | Bosch |
| Teljesítmény | 4 A |
| Kijelző | Bosch Kiox 300 |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 180 kg |
| Súly | 28.4 kg |