Leírás
A 2024-es STEVENS Boulevard Luxe könnyű, mégis erős alumínium vázzal készül, amely stabil és kényelmes üléspozíciót kínál. A 63 mm-es rugóúttal rendelkező SR Suntour teleszkópos villa hatékonyan csillapítja az út egyenetlenségeit, lockout funkciójával pedig szükség esetén merevvé tehető a hatékonyabb haladás érdekében.
A hajtásról a Gates szíjhajtás és a Shimano Nexus 8 sebességes váltóagy gondoskodik, amely halk, tiszta és szinte karbantartásmentes működést biztosít. Ez a rendszer tökéletes választás a mindennapi városi közlekedéshez és hosszabb távú túrákhoz is. A Tektro hidraulikus tárcsafékek erős és jól adagolható fékezést nyújtanak, így minden időjárási körülmény között biztonságosan irányítható a kerékpár.
A Boulevard Luxe teljes trekking felszereltséggel érkezik: sárvédők, csomagtartó, kitámasztó és beépített világításrendszer. Többféle vázkialakításban elérhető, így mindenki megtalálhatja a számára ideális beállítást. Ez a kerékpár tökéletes választás azoknak, akik egy kényelmes, stílusos és tartós társat keresnek mindennapi használatra.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 55 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour NX1 |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Gates S250 CDN |
| Hajtómű fogszám | 50T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Hajtókar hossz | 175 mm |
| Fogaskoszorú | Gates CDC Center Track |
| Fogaskoszorú fogszám | 24T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 8 sebességes |
| Lánc | Gates CDN Center Track Carbon Drive Belt |
| Pedál | ATB Alu Reflex |
| Hátsó váltó | Shimano Nexus |
| Váltókar | Shimano Nexus |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Tektro HD-T280 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Tektro TR-35 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| Fékkar | Tektro HD-T280 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen Scorpo |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormány emelkedés | 15 mm |
| Kormányszár | Oxygen Scorpo |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 100 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 17° |
| Kormánycsapágy | STEVENS AH |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Explora Male |
| Nyeregcső | Oxygen Scorpo |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 320 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental Contact Urban |
| Első gumi fajta | PureGrip |
| Első gumi méret | 47-622 |
| Hátsó gumi | Continental Contact Urban |
| Hátsó gumi fajta | PureGrip |
| Hátsó gumi méret | 47-622 |
| Felni | Oxygen RM-26 |
| Első agy | Shimano DH-3D37 |
| Első agy méret | 100 x 9 mm |
| Hátsó agy | Shimano Nexus |
| Hátsó agy méret | 135 x 10 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | B+M Briq-S T Senso+ |
| Hátsó lámpa | AXA Juno |
| Csomagtartó | Racktime Eco IMM |
| Sárvédő | SKS |
| Kitámasztó | Pletscher Comp |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Férfi |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 16.6 kg |