Leírás
A KTM City Line 28 tervezésekor a városi kerékpárosok igényeit tartották szem előtt. A 6061-es alumínium váz könnyűsége mellett tartósságot is garantál, így hosszú távon is megbízható társ a mindennapi közlekedésben. A Suntour SF14 teleszkópos villa 50 mm-es rugóútjával hatékonyan csillapítja az útegyenetlenségeket, növelve a komfortérzetet a városi utak során.
A Shimano Nexus C3000 agyváltó 7 sebességes rendszerével egyszerű és megbízható váltást tesz lehetővé, ami különösen előnyös a városi forgalomban. A Lasco RCF4138F17 hajtómű 38 fogas tányérja optimális áttételt biztosít a különböző terepviszonyokhoz. A Tektro CL330 V-fékek erőteljes fékezést garantálnak, növelve a biztonságot a forgalmas utcákon.
A Vittoria Randonneur 42-622 reflex csíkos gumiabroncsok kiváló tapadást és defektvédelmet nyújtanak, míg a Selle Royal City nyereg és a KTM Line Urban Gel markolatok növelik a kényelmet hosszabb utak során is. A kerékpár további felszereltségei közé tartozik a Trelock Basic LS 102 LED első lámpa és az AXA Juno Steady hátsó lámpa, amelyek biztosítják a megfelelő látási viszonyokat és láthatóságot éjszakai közlekedés során. A KTM light csomagtartó kompatibilis a Snapit 2.0 rendszerrel, megkönnyítve a táskák és egyéb csomagok rögzítését.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Alloy 6061 City Line |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 43 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | Suntour SF14 M3010 P 700C |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Felfüggesztés anyag | Alumínium |
| Villa rugóút | 50 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Lasco RCF4138F17 |
| Hajtómű fogszám | 38T |
| Hajtómű sebességszám | 1 sebességes |
| Fogaskoszorú | Shimano SM-GEAR |
| Fogaskoszorú fogszám | 19T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 7 sebességes |
| Lánc | KMC Z1 |
| Pedál | KTM Comp Onroad SB |
| Középcsapágy | Shimano BB-UN101 |
| Váltókar | Shimano Nexus C3000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Tektro CL330/855AL |
| Féktípus | V-fék |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | KTM Line Riser 70 |
| Kormány szélesség | 600 mm |
| Kormány emelkedés | 70 mm |
| Kormányszár | KTM Line Riser |
| Kormányszár dőlésszög | 35° |
| Kormánycsapágy | Ritchey OE Zero Logic |
| Markolat | KTM Line Urban Gel |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal City |
| Nyeregcső | KTM Line |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 300 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Vittoria Randonneur |
| Első gumi fajta | Reflex |
| Első gumi méret | 42-622 |
| Hátsó gumi | Vittoria Randonneur |
| Hátsó gumi fajta | Reflex |
| Hátsó gumi méret | 42-622 |
| Felni | KTM City |
| Első agy | Shimano DH-C3000-3 |
| Hátsó agy | Shimano SG-C3001-7 |
| Küllőszám | 36 |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | Trelock Basic LS 102 LED |
| Hátsó lámpa | AXA Juno Steady |
| Csomagtartó | Racktime light |
| Sárvédő | RPZ 28 |
| Kitámasztó | KTM Center 24-28 |
| Láncvédő | Herrmans Slyde |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Női |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 116 kg |
| Súly | 15.1 kg |