Leírás
A STEVENS Albis tervezésekor a kényelem és a funkcionalitás került előtérbe. A könnyű alumínium 6061 váz nagyszerű geometriával rendelkezik, így a hosszabb kiránulásokon is kiváló kényelmet biztosít. Az SR Suntour CR8-V teleszkópos villa 50 mm-es rugóútjával hatékonyan csillapítja az útegyenetlenségeket, így kényelmes marad a kerékpározás.
A Shimano Altus első és Acera hátsó váltók 3x8 sebességes rendszerben működnek, lehetővé téve a megfelelő áttétel kiválasztását bármilyen terepen. A Tektro STB-01 V-fékek biztosítják a megbízható fékerőt, míg a Schwalbe Citizen Active-Line gumiabroncsok kiváló tapadást és defektvédelmet nyújtanak. A kerékpár további praktikus kiegészítői közé tartozik a Racktime hátsó csomagtartó SNAP IT rendszerrel, az AXA Compactline 20 luxos első lámpa és az AXA Juno hátsó lámpa, amelyek gondoskodnak a megfelelő láthatóságról és biztonságról a forgalomban.
Az állítható Oxygen Versa kormányszár és a kényelmes Selle Royal Wave nyereg személyre szabott beállítást és komfortot biztosítanak a kerékpáros számára. A STEVENS Albis ideális választás mindennapi ingázáshoz, városi közlekedéshez vagy hétvégi kirándulásokhoz, hiszen megbízhatósága és sokoldalúsága révén minden helyzetben megállja a helyét.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 56 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour CR8-V |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Villa rugóút | 50 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano FC-TY501 |
| Hajtómű fogszám | 48-38-28T |
| Hajtómű sebességszám | 3 sebességes |
| Hajtókar hossz | 175 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-HG200-8 |
| Fogaskoszorú fogszám | 12-32T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 8 sebességes |
| Lánc | KMC Z7 |
| Pedál | City Reflex |
| Középcsapágy | BSA 68 mm |
| Első váltó | Shimano Altus |
| Hátsó váltó | Shimano Acera |
| Váltókar | Shimano ST-EF500 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Tektro STB-01 |
| Féktípus | V-fék |
| Fékkar | Shimano ST-EF500 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen Pistol |
| Kormány szélesség | 610 mm |
| Kormány emelkedés | 20 mm |
| Kormányszár | Oxygen Versa |
| Kormányszár hossz | 105 mm |
| Kormánycsapágy | STEVENS Threaded |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Wave Lady |
| Nyeregcső | Oxygen Aluminium |
| Nyeregcső anyag | Alumínium |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 250 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe Citizen Active-Line |
| Első gumi fajta | KevlarGuard |
| Első gumi méret | 42-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Citizen Active-Line |
| Hátsó gumi fajta | KevlarGuard |
| Hátsó gumi méret | 42-622 |
| Felni | Oxygen RM-19 |
| Első agy | Shimano Nexus |
| Hátsó agy | Formula FM-32 |
| Hátsó agy méret | 135 x 5 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | AXA Compactline 20 |
| Hátsó lámpa | AXA Juno |
| Csomagtartó | Racktime |
| Sárvédő | SKS mudguards |
| Kitámasztó | STEVENS kickstand |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Nemtől független |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 16.5 kg |