Leírás
A 2024-es STEVENS 7X Tour egyik hihetetlenül kényelmes trekking kerékpár, amelyet a mindennapi közlekedés és a hosszabb kirándulások igényeihez terveztek. Könnyű alumínium váza sportos, de kényelmes geometriát biztosít, míg az levegős SR Suntour teleszkóp 63 mm rugóúttal kisimítja a városi úthibákat és a kavicsos ösvényeket.
A hajtásról Shimano CUES U6000 2x11 sebességes váltórendszer gondoskodik, amely pontos váltást és széles áttételtartományt kínál. A Shimano hidraulikus tárcsafékek nagy fékerőt és jól adagolható teljesítményt biztosítanak, így a kerékpár minden helyzetben biztonságosan irányítható marad. Ez a kombináció ideális választássá teszi a 7X Tour modellt azok számára, akik sokoldalú és megbízható bringát keresnek.
A Schwalbe abroncsai jó tapadást biztosítanak aszfalton és murvás utakon is, a kényelmes nyereg pedig hosszabb utak során is komfortos ülést nyújt. A kerékpár teljes felszereltséggel érkezik: csomagtartó, sárvédők, világítás és kitámasztó tartozik hozzá, így azonnal bevethető városi közlekedéshez vagy hosszabb túrákhoz. A STEVENS 7X Tour egy erős, megbízható és praktikus trekking kerékpár, amely kompromisszumok nélkül szolgálja ki a mindennapi igényeket.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium SL 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 50 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour NCX-D Air LO |
| Villa típus | Levegős |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano CUES U6000 |
| Hajtómű fogszám | 46-32T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-LG400 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-45T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 11 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-LG500 |
| Pedál | ATB Alu Pro Reflex |
| Első váltó | Shimano CUES U6000 |
| Hátsó váltó | Shimano CUES U6000 Shadow |
| Váltókar | Shimano CUES U6000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano BR-MT410 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano SM-RT54 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| Fékkar | Shimano BL-MT402 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen Scorpo |
| Kormány szélesség | 640 mm |
| Kormány emelkedés | 15 mm |
| Kormányszár | Oxygen Scorpo |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 100 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 6° |
| Kormánycsapágy | STEVENS AH Taper |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Oxygen Lynx |
| Nyeregcső | Oxygen Scorpo |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 320 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe G-One Allround Performance |
| Első gumi fajta | RaceGuard |
| Első gumi méret | 40-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe G-One Allround Performance |
| Hátsó gumi fajta | RaceGuard |
| Hátsó gumi méret | 40-622 |
| Felni | Oxygen RM-23 |
| Első agy | Shutter Precision PL-8 |
| Első agy méret | 100 x 9 mm |
| Hátsó agy | Formula CL-26 |
| Hátsó agy méret | 135 x 9 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | B+M IQ-XS Friendly T |
| Hátsó lámpa | B+M Shine Evo |
| Csomagtartó | Racktime Shine Evo RTA |
| Sárvédő | SKS |
| Kitámasztó | Pletscher Comp |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Női |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 15.0 kg |