Leírás
A 2023-as STEVENS Primera női trekking kerékpár egy prémium minőségű, minden igényt kielégítő bicikli, amely tökéletes választás városi közlekedéshez és többnapos túrákhoz is. A kerékpár vázát alumínium 6061 TB anyagból készítették, amely könnyű, de rendkívül tartós. A SR Suntour NX1-Coil LO teleszkópvilla 63 mm-es rugóúttal rendelkezik, amely sima utazást biztosít, még egyenetlen terepen is, és a lockout funkció lehetővé teszi a villa merevvé tételét a hatékonyabb haladás érdekében.
A kerékpár Shimano Deore 3x10 sebességes váltórendszerrel van felszerelve, amely sima és pontos váltást tesz lehetővé minden körülmény között. A hidraulikus tárcsafékek (Shimano BR-MT200) kiváló fékerőt biztosítanak, így a Primera biztonságos megállást nyújt még nagy sebességnél is. A 47 mm széles Continental Contact Urban gumiabroncsok remek tapadást és kényelmet biztosítanak, miközben a PureGrip Compound technológia növeli az abroncsok tartósságát.
A kerékpár teljes felszereltséggel rendelkezik, beleértve a B+M IQ Avy T Senso+ első lámpát, amely 40 lux fényerővel biztosítja a kiváló látási viszonyokat, valamint a B+M Toplight 2C+ hátsó lámpát, amely garantálja a láthatóságot sötétben is. A kerékpár további kényelmi funkciói közé tartozik a Racktime csomagtartó, az SKS sárvédők, és a Pletscher Comp kitámasztó. A kerékpár súlya 16.4 kg, és maximális terhelhetősége 130 kg.
A Primera három vázverzióban érhető el (Gent, Lady, Forma) és több méretben kapható, hogy minden kerékpáros megtalálhassa a számára legmegfelelőbb változatot
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | 6061 TB |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 46 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour NX1-Coil LO |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Oxygen Scorpo |
| Hajtómű fogszám | 48-38-28T |
| Hajtómű sebességszám | 3 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-HG500 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-34T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 10 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-HG54 |
| Pedál | City Reflex |
| Első váltó | Shimano Deore Trekking |
| Hátsó váltó | Shimano Deore Trekking Shadow |
| Váltókar | Shimano Deore |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Shimano BR-MT200 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Shimano SM-RT30 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| Fékkar | Shimano BL-MT201 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen Driver |
| Kormány szélesség | 630 mm |
| Kormány emelkedés | 20 mm |
| Kormányszár | Oxygen Scorpo |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 80 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 17° |
| Kormánycsapágy | STEVENS AH |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Selle Royal Nuvola Lady |
| Nyeregcső | Oxygen Driver |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Continental Contact Urban |
| Első gumi fajta | PureGrip |
| Első gumi méret | 47-622 |
| Hátsó gumi | Continental Contact Urban |
| Hátsó gumi fajta | PureGrip |
| Hátsó gumi méret | 47-622 |
| Felni | Oxygen RM-26 |
| Első agy | Shimano DH-3D37 |
| Első agy méret | 100 x 9 mm |
| Hátsó agy | Formula CL-52 |
| Hátsó agy méret | 135 x 5 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | B+M IQ Avy T Senso+ |
| Hátsó lámpa | B+M Toplight 2C+ |
| Csomagtartó | Racktime |
| Sárvédő | SKS |
| Kitámasztó | Pletscher Comp |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Női |
| Évjárat | 2023 |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 16.4 kg |