Leírás
A 2024-es STEVENS 6X Tour a kényelmet és a megbízhatóságot ötvözi. Könnyű alumínium váza sportos, de mégis kényelmes üléspozíciót kínál, a 63 mm-es SR Suntour teleszkóp pedig kisimítja az úthibákat és a murvás szakaszokat.
A hajtáslánc Shimano CUES U6000 2x10 sebességes váltórendszerből épül fel, amely széles áttételtartományt biztosít sík utakra és emelkedőkre egyaránt. A Tektro hidraulikus tárcsafékek erős és jól adagolható fékezést nyújtanak, így minden körülmény között biztonságos irányítást tesznek lehetővé. Ez a kombináció megbízható teljesítményt biztosít a mindennapokban és a hosszabb túrákon is.
A 6X Tour gyárilag felszerelt sárvédőkkel, csomagtartóval, világítással és kitámasztóval érkezik, így azonnal készen áll a városi közlekedésre vagy a hétvégi kirándulásokra. A Schwalbe gumik tapadása és a kényelmes nyereg hosszabb távon is komfortossá teszi a kerékpározást. Ez a modell azoknak szól, akik egy praktikus, sokoldalú és erős trekking kerékpárt keresnek.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 54 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour NX1 |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano CUES U6000 |
| Hajtómű fogszám | 46-30T |
| Hajtómű sebességszám | 2 sebességes |
| Hajtókar hossz | 175 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-LG300 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-39T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 10 sebességes |
| Lánc | Shimano CN-LG500 |
| Pedál | ATB Alu Pro Reflex |
| Első váltó | Shimano CUES U6000 |
| Hátsó váltó | Shimano CUES U6000 Shadow |
| Váltókar | Shimano CUES U6000 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Tektro HD-T280 |
| Féktípus | Hidraulikus tárcsafék |
| Féktárcsa | Tektro TR-35 |
| Féktárcsa méret | 180/160 mm |
| Fékkar | Tektro HD-T280 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen Driver |
| Kormány szélesség | 630 mm |
| Kormány emelkedés | 20 mm |
| Kormányszár | Oxygen Driver |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 110 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 6° |
| Kormánycsapágy | STEVENS AH |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Oxygen Lynx |
| Nyeregcső | Oxygen Driver |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 350 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe G-One Allround Performance |
| Első gumi fajta | RaceGuard |
| Első gumi méret | 40-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe G-One Allround Performance |
| Hátsó gumi fajta | RaceGuard |
| Hátsó gumi méret | 40-622 |
| Felni | Oxygen RM-23 |
| Első agy | Shimano DH-3D37 |
| Első agy méret | 100 x 9 mm |
| Hátsó agy | Formula CL-26 |
| Hátsó agy méret | 135 x 10 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| Első lámpa | B+M Briq-S T Senso+ |
| Hátsó lámpa | AXA Juno |
| Csomagtartó | Racktime Eco IMM |
| Sárvédő | SKS |
| Kitámasztó | Pletscher Comp |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Női |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 16.2 kg |