Leírás
A 2024-es STEVENS 3X könnyű alumínium vázzal és 63 mm rugóútú SR Suntour teleszkópos villával készült, amely kényelmesebb haladást nyújt a murvás utakon is. A sportos geometria lendületes tekerést biztosít, miközben a váz kialakítása lehetővé teszi a sárvédők és csomagtartó egyszerű felszerelését.
A hajtásról Shimano 3x8 sebességes váltórendszer gondoskodik, amely megbízható és pontos váltást kínál. Ez a széles áttételtartomány ideálissá teszi a kerékpárt sík útra és emelkedőkre egyaránt. A Tektro V-fékek erőteljes fékerőt biztosítanak, így a bringa minden helyzetben biztonságosan irányítható.
A 3X robusztus felszereltséggel érkezik: Schwalbe Smart Sam gumiabroncsai jó tapadást és tartósságot nyújtanak, akár murvás utakon is. Az Oxygen felnik és a kényelmes nyereg hosszabb túrákhoz is ideálissá teszik. A STEVENS 3X azok számára tökéletes választás, akik egy megbízható, sokoldalú cross trekking kerékpárt keresnek a hétvégi kirándulásokra.
Paraméterek
| VÁZ | --------------- |
| Váz típusa | Aluminium 6061 |
| Anyag | Alumínium |
| Vázméret | 50 cm |
| FELFÜGGESZTÉS | --------------- |
| Villa | SR Suntour NEX-P |
| Villa típus | Tekercsrugós |
| Villa rugóút | 63 mm |
| HAJTÁS | --------------- |
| Hajtómű | Shimano Tourney |
| Hajtómű fogszám | 48-38-28T |
| Hajtómű sebességszám | 3 sebességes |
| Hajtókar hossz | 170 mm |
| Fogaskoszorú | Shimano CS-HG31 |
| Fogaskoszorú fogszám | 11-30T |
| Fogaskoszorú sebességszám | 8 sebességes |
| Lánc | KMC Z8.3 |
| Pedál | ATB Pro Reflex |
| Első váltó | Shimano Altus |
| Hátsó váltó | Shimano Acera |
| Váltókar | Shimano ST-EF500 |
| FÉK | --------------- |
| Fék | Tektro STB-01 |
| Féktípus | V-fék |
| Fékkar | Shimano ST-EF500 |
| KORMÁNY | --------------- |
| Kormány | Oxygen Driver |
| Kormány szélesség | 630 mm |
| Kormány emelkedés | 20 mm |
| Kormányszár | Oxygen Driver |
| Kormányszár átmérő | 31.8 mm |
| Kormányszár hossz | 100 mm |
| Kormányszár dőlésszög | 17° |
| Kormánycsapágy | STEVENS MTB |
| NYEREG | --------------- |
| Nyereg | Oxygen Lynx |
| Nyeregcső | Oxygen Aluminium |
| Nyeregcső anyag | Alumínium |
| Nyeregcső átmérő | 27.2 mm |
| Nyeregcső hossz | 250 mm |
| KERÉK | --------------- |
| Kerékméret | 28" |
| Első gumi | Schwalbe Smart Sam Active-Line |
| Első gumi fajta | KevlarGuard |
| Első gumi méret | 42-622 |
| Hátsó gumi | Schwalbe Smart Sam Active-Line |
| Hátsó gumi fajta | KevlarGuard |
| Hátsó gumi méret | 42-622 |
| Felni | Oxygen Comp A17 |
| Első agy | Formula FM-21 |
| Első agy méret | 100 x 9 mm |
| Hátsó agy | Formula FM-32 |
| Hátsó agy méret | 135 x 9 mm |
| KIEGÉSZÍTŐK | --------------- |
| EBIKE JELLEMZŐK | --------------- |
| EGYÉB ADATOK | --------------- |
| Nem | Női |
| Évjárat | 2024 |
| Teherbírás | 130 kg |
| Súly | 13.5 kg |