Leírás
Sárvédő szett gyorsrögzítéssel
Erős páros: a nagy ütésállóságú, csúcsteljesítményű műanyagból készült SKS S-Board és S-Blade sárvédő szett verhetetlen védelmet nyújt a nedvesség és a szennyeződések ellen. A jól bevált gyorsrögzítési rendszernek köszönhetően szükség esetén pillanatok alatt fel- és leszerelhetők, és aerodinamikus villákhoz is illeszkednek.
Verhetetlen páros a nedvesség és a szennyeződések ellen
Az állítható dőlésszögnek köszönhetően a sárvédők tökéletesen a kerékpárhoz igazíthatók.
- Nagy ütésállóságú műanyagból készült.
- Állítható szög.
- Gyorsrögzítésű.
- Németországban készült.
Paraméterek
| Felhasználás | Gravel |
| Helyzet | Szett |
| Rögzítés | Gyors rögzítésű |
| Anyag | Műanyag |
| Kerék szélesség | 38 mm |
| Első hossz | 390 mm |
| Hátsó hossz | 465 mm |
| Súly | 206 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!