Leírás
Sárvédő az Infinity csomagtartóra történő rögzítéshez
Az Infinity Universal Mudguard néhány egyszerű lépésben felszerelhető az Infinity csomagtartóra. A szabadon állítható bilincseknek köszönhetően a sárvédő univerzálisan illeszthető, így optimális védelmet nyújt a csomagok és a kerékpáros számára a felcsapódó víz ellen. Matt fekete felületével diszkréten illeszkedik a csomagtartó alá.
Védelem a csomagok és a kerékpáros számára
A rugalmas szendvics szerkezetnek köszönhetően – amelyben ultrafinom alumínium csíkok vannak műanyag bevonatba ágyazva – az Infinity Universal Mudguard rendkívül strapabíró, merev és korrózióálló. A sárvédők két profil szélességben érhetők el: 56 vagy 75 milliméter.
- Az Infinity Universal csomagtartóra szerelhető.
- Alumínium/műanyag szendvics kialakítás.
- Strapabíró, merev és korrózióálló.
- Kétféle szélességben elérhető.
- Németországban készült.
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Helyzet | Hátsó |
| Rögzítés | Fix, pálcás |
| Anyag | Alumínium/Műanyag |
| Kerék szélesség | 65 mm |
| Sárvédő szélesség | 75 mm |
| Hossz | 730 mm |
| Súly | 209 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!