Leírás
Sárvédő szett univerzális rögzítéssel
Akár városban, akár földutakon közlekedsz, az SKS Velo 47 Trekking sárvédők ideális társak. A csíptethető sárvédők a praktikus univerzális rögzítésnek köszönhetően szerszám nélkül, szinte bármilyen vázcsőre egyszerűen felszerelhetők.
Kiváló védelem városi és földutas használat során
Az opcionálisan elérhető, ESC biztonsági rendszerrel ellátott U-tartók tovább növelik a biztonságot. A fekete, nagy ütésállóságú műanyagból készült sárvédők integrált SKS logóval nemcsak hatékony védelmet nyújtanak, hanem a kerékpár megjelenését is feldobják.
- Nagy ütésállóságú műanyagból készült.
- Univerzális rögzítés.
- Opcionálisan merevítőrögzítő bilincsekkel.
- Minden felületre ideális.
- Németországban készült.
Paraméterek
| Felhasználás | Trekking/Városi |
| Helyzet | Szett |
| Rögzítés | Gyors rögzítésű |
| Anyag | Műanyag |
| Kerék szélesség | 38-42 mm |
| Első hossz | 680 mm |
| Hátsó hossz | 870 mm |
| Súly | 194 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!