Leírás
Színes kiegészítéssel ellátott sárvédő szett
Színezd fel a tekerést! Az SKS Blade Set sárvédő szett törésbiztos, kétkomponensű műanyagból készült, és látványos színeket visz a kerékpározásba. A bevált Shockblade és X-Blade sárvédők színes spoilerei nemcsak hatékonyabban védenek a felverődő víz és sár ellen, hanem a puhább műanyagnak köszönhetően peremvédőként is szolgálnak fel- és leszálláskor.
Gyorskioldós adapter az egyszerű felszereléshez
A gyorskioldós adapternek köszönhetően a szett könnyen felszerelhető, és tökéletesen a mountain kerékpárhoz igazítható. A csomag öt darab kúpos adaptert tartalmaz, 15–35 mm közötti méretekben.
- Gyorskioldós rögzítés.
- Kétkomponensű műanyagból készült.
- Színes kiegészítőkkel.
- Ideális MTB kerékpárokhoz.
- Németországban készült.
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Helyzet | Szett |
| Rögzítés | Gyors rögzítésű |
| Anyag | Műanyag |
| Kerék szélesség | 52-75 mm |
| Első hossz | 680 mm |
| Hátsó hossz | 620 mm |
| Súly | 351 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!