Leírás
Jellemzők:
- XTR M9100 széria
- 11 sebességes rendszerekkel kompatibilis
- Felső kategóriás átütőtengelyes kerékagy
- Acél szabadonfutó test, könnyítő bemarásokkal
- Dupla labirintus tömítés
- 12 mm E-THRU
- CENTER LOCK tárcsarögzítés
- Villasaru távolság: 148 mm
- P.C.D.: 44 mm
- Peremtávolság: 63.06 mm
- Küllőlyuk átmérő: 56.25/70 mm
- Offset: 7.02 mm
- Átlagos súly: 238 g
Paraméterek
| Helyzet | Hátsó |
| Tengelyrögzítés | Átütőtengelyes |
| Féktípus | Tárcsafékes - Centerlock |
| Felhasználás | MTB |
| Sebességszám | 12 |
| Villasaru-távolság | 148 mm |
| Átütőtengely átmérő | 12 mm |
| Karima távolság | 63.06 mm |
| Karima átmérő | 56.25/70 mm |
| P. C. D. | 45/61 mm |
| Aszimmetria | 7.02 mm |
| Súly | 238 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!