Paraméterek
| Helyzet | Hátsó |
| Tengelyrögzítés | Átütőtengelyes |
| Féktípus | Tárcsafékes - Centerlock |
| Felhasználás | Országúti |
| Sebességszám | 11/10 |
| Villasaru-távolság | 142 mm |
| Átütőtengely átmérő | 12 mm |
| Karima távolság | 55.7 mm |
| Karima átmérő | 52.8/53.8 mm |
| P. C. D. | 44/45 mm |
| Aszimmetria | 7.5 mm |
| Súly | 302 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!