Paraméterek
| Helyzet | Hátsó |
| Tengelyrögzítés | Gyorszáras |
| Féktípus | Felnifékes |
| Felhasználás | Országúti |
| Sebességszám | 11/10/9/8/7 |
| Villasaru-távolság | 130 mm |
| Gyorszár hossz | 163 mm |
| Karima távolság | 57.9 mm |
| Karima átmérő | 53.8 mm |
| P. C. D. | 45 mm |
| Aszimmetria | 8.4 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!