Leírás
- Kiváló lánctartás
- A speciális profilú MTB lánckerék-fogak elősegítik a fokozott lánckapcsolódást és láncmegtartást
- DYNAMIC CHAIN ENGAGEMENT+
- A speciális profilú MTB lánckerék-fogak elősegítik a fokozott lánckapcsolódást és láncmegtartást
- A pillekönnyű és merev kivitel élvezetessé teszi a terepkerékpározást
- Az üregesre kovácsolt hajtókar maximalizálja az erőátvitelt, miközben kordában tartja a súlyt
- HOLLOWTECH II
- Az üregesre kovácsolt hajtókar maximalizálja az erőátvitelt, miközben kordában tartja a súlyt
- Könnyebb váltás, mint a versenyszetteknél
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Hátsó fokozatok | 12 sebesség |
| Kompatibilis középcsapágy | Integrált |
| Középcsapágyház-szélesség | 68/73 mm |
| Fogaskerék karok | 4 |
| Láncvonal | 51.8 mm |
| P. C. D. | Közvetlen |
| Teljesítménymérő | Nincs |
| Hajtókar-távolság | 178 mm |
| Súly | 684 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!