Leírás
Jellemzők:
-
SAINT M820 széria
-
8/9/10/11 sebességes rendszerekkel kompatibilis
-
Könnyebb csapágyas konstrukció
-
Nem lazuló záróanya
-
Kónuszos csapágyazás, hagyományos golyóscsapágy, állítható csapágy
-
Rendkívül finom gördülés
-
Kifejezetten tartós
-
Könnyű karbantarthatóság
-
Villasaru távolság: 135 mm
-
P.C.D.: 44/45 mm
-
Peremtávolság: 57.4 mm
-
Küllőlyuk átmérő: 52.8/53.8 mm
-
Offset: 6.4 mm
-
Átlagos súly: 333 g
Paraméterek
| Helyzet | Hátsó |
| Tengelyrögzítés | Átütőtengelyes |
| Féktípus | Tárcsafékes - Centerlock |
| Felhasználás | MTB |
| Sebességszám | 11/10/9/8 |
| Villasaru-távolság | 135 mm |
| Átütőtengely átmérő | 12 mm |
| Karima távolság | 57.4 mm |
| Karima átmérő | 52.8/53.8 mm |
| P. C. D. | 44/45 mm |
| Aszimmetria | 6.4 mm |
| Súly | 333 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!