Paraméterek
| Helyzet | Első |
| Tengelyrögzítés | Gyorszáras |
| Féktípus | Tárcsafékes - 6 csavaros |
| Felhasználás | Általános |
| Villasaru-távolság | 100 mm |
| Gyorszár hossz | 133 mm |
| Karima távolság | 58.1 mm |
| Karima átmérő | 70.6 mm |
| P. C. D. | 61 mm |
| Aszimmetria | 5.3 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!