Leírás
- Kisebb áttételi ugrások a pedálfordulat jobb irányításához vegyes terepen történő kerékpározásnál
- A gravelre optimalizált áttételi arány segít megtartani a ritmust durva terepen
Paraméterek
| Felhasználás | Gravel |
| Hátsó fokozatok | 12 sebesség |
| Kompatibilis középcsapágy | Integrált |
| Középcsapágyház-szélesség | 68/70 mm |
| Fogaskerék karok | 4 |
| Láncvonal | 47 mm |
| P. C. D. | 110/80 mm |
| Teljesítménymérő | Nincs |
| Hajtókar-távolság | 151 mm |
| Súly | 811 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!