Leírás
- Optimális áttételezés vegyes terepre és kerékpározási stílushoz
- Széles áttételtartomány a hosszú utakhoz vagy ismeretlen terepekre
Paraméterek
| Felhasználás | Gravel |
| Hátsó fokozatok | 11 sebesség |
| Kompatibilis középcsapágy | Integrált |
| Középcsapágyház-szélesség | 68/70 mm |
| Fogaskerék karok | 4 |
| Láncvonal | 49.7 mm |
| P. C. D. | 110 mm |
| Teljesítménymérő | Nincs |
| Hajtókar-távolság | 151 mm |
| Súly | 754 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!