Paraméterek
| Helyzet | Hátsó |
| Tengelyrögzítés | Gyorszáras |
| Féktípus | Tárcsafékes - Centerlock |
| Felhasználás | Általános |
| Sebességszám | 11/10/9/8/7 |
| Villasaru-távolság | 135 mm |
| Gyorszár hossz | 170 mm |
| Karima távolság | 55.45 mm |
| Karima átmérő | 53.8 mm |
| P. C. D. | 45 mm |
| Aszimmetria | 7.6 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!