Paraméterek
| Helyzet | Hátsó |
| Tengelyrögzítés | Csavaros |
| Féktípus | Felnifékes |
| Felhasználás | Országúti |
| Villasaru-távolság | 120 mm |
| Karima távolság | 72.5 mm |
| Karima átmérő | 52 mm |
| P. C. D. | 44 mm |
| Aszimmetria | 2.75 mm |
| Súly | 298 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!