Paraméterek
| Helyzet | Hátsó |
| Tengelyrögzítés | Átütőtengelyes |
| Féktípus | Tárcsafékes - Centerlock |
| Felhasználás | MTB |
| Sebességszám | 12 |
| Villasaru-távolság | 157 mm |
| Átütőtengely átmérő | 12 mm |
| Karima távolság | 72.69 mm |
| Karima átmérő | 66.8/69.8 mm |
| P. C. D. | 58/61 mm |
| Aszimmetria | 6.43 mm |
| Súly | 310 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!