Paraméterek
| Helyzet | Hátsó |
| Tengelyrögzítés | Átütőtengelyes |
| Féktípus | Tárcsafékes - Centerlock |
| Felhasználás | MTB |
| Sebességszám | 12 |
| Villasaru-távolság | 148 mm |
| Átütőtengely átmérő | 12 mm |
| Karima távolság | 55.95 mm |
| Karima átmérő | 51/68.4 mm |
| P. C. D. | 45/61 mm |
| Aszimmetria | 6.78 mm |
| Súly | 306 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!