Leírás
- DEORE XT M8000 széria
- 8/9/10/11 sebességes rendszerekkel kompatibilis
- Magas minőségű tömítés és ferde hatásvonalú csapágy
- Időjárástól független tartósság
- Súlycsökkentett kivitel
- Könnyű karbantarthatóság
Paraméterek
| Helyzet | Hátsó |
| Tengelyrögzítés | Gyorszáras |
| Féktípus | Tárcsafékes - Centerlock |
| Felhasználás | MTB |
| Sebességszám | 11/10/9/8 |
| Villasaru-távolság | 135 mm |
| Gyorszár hossz | 146 mm |
| Karima távolság | 57.4 mm |
| Karima átmérő | 52.8/53.8 mm |
| P. C. D. | 44/45 mm |
| Aszimmetria | 6.9 mm |
| Súly | 331 g |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!