Leírás
- A 2-PIECE CRANKSET kisebb tömeg mellett fokozza a hajtómű merevségét, és hatékonyan továbbítja a pedálozás erejét
- HG-X11 11 fokozat/HG-X 10 fokozat
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Hátsó fokozatok | 11 sebesség |
| Kompatibilis középcsapágy | Integrált |
| Középcsapágyház-szélesség | 68/73 mm |
| Fogaskerék karok | 4 |
| Láncvonal | 52 mm |
| P. C. D. | 96 mm |
| Teljesítménymérő | Nincs |
| Hajtókar-távolság | 178.5 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!