Leírás
- Pontos és megbízható váltás
- SG-X lánctányérok
- Következetes első váltás terepi körülmények között
- HYPERDRIVE
Paraméterek
| Felhasználás | MTB |
| Hátsó fokozatok | 8/7 sebesség |
| Kompatibilis középcsapágy | Négyszögtengelyes |
| Középcsapágyház-szélesség | 68/73 mm |
| Fogaskerék karok | 4 |
| Láncvonal | 51.8 mm |
| P. C. D. | Szegecselt |
| Teljesítménymérő | Nincs |
| Hajtókar-távolság | 179.4 mm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írd meg a véleményed!